شناخت و معرفی داروهای ژنریک

داروی تقویت جنسی گیاهی و بدون عوارض
ممکن است احساس کنید که میل جنسی شما کم  یا کم رنگ شده است. یا مواردیکه که قبلا برای شما لذت آور بوده اکنون ناراحت کننده به نظر می آید.و مضطرب در باره سلامت جنسی خود هستید. خیلی از زنان و مردان دچار مشکلات جنسی درمراحلی از زندگی خود می شوند. با تخمین هایی حدود ۴ نفر از ۱۰ نفر یک نگرانی جنسی حداقل تجربه کرده اند. در علوم پزشکی این به عنوان ناتوانی جنسی  شناخته می شود. ناتوانی جنسی  دلالت بر مشکلات مزمن یا عود کننده در مصاف با یک یا بیشتر از پاسخ های جنسی می باشد. اگر این اظطراب تاثیر منفی بر ارتباط شما با همسرتان داشته باشد باید کاری انجام دهید.اگرچه مشکلات جنسی در ارتباط با ناتوانی جنسی وضعف جنسی  ، انزال زودرس و مشکل راست نشدن کامل و قوی آلت مردان و یا کوچکی آلت  و یا موارد دیگری مانند کم طاقتی آنها قابل درمان هستند. ارتباط دادن دلواپسی های خود و فهم کالبد شناسی و فیزیولوژی طبیعی پاسخ های بدن به میل جنسی قدم های مهمی است به طرف دوباره بدست آوردن رضایت جنسی .دلواپسی جنسی  با هر سنی اتفاق می افتد .

اگر :

- زود تر از زمان مطلوب انزال اتفاق می افتد و موجب نارضایتی همسر میگردد.

-  میل جنسی در شما کم یا وجود ندارد.

- بعد از هربار نزدیکی مدت زمان زیادی برای کسب قدرت وتوان سابق برایتان نیاز است .

-  شما با فعالیت جنسی برانگیخته نمی شوید یا علیرغم میل جنسی برانگیخته نمی شوید.

-  شما نمی توانید به ارگاسم و اوج لذت جنسی برسید.

- آلت در زمان نعوظ شق پذیری سابق را ندارد و زود شل میشود .

  -شما دارای درد در زمان تماس جنسی هستید

 پس باید علت آن را در روزها ، ماهها و سالهای قبل جستجو کنید که از قوای جنسی فقط استفاده کرده اید وآن را تقویت ننموده اید . فعل و انفعالات هورمونی ، عصبی و حرکتی افراد در حین مقاربت نیازمند برخی عناصر است که با اینکه بسیار کم مورد استفاده قرار میگیرند ولی وجود آنها حیاتی و تعیین کننده است . باید برنامه ای برای جاگزینی آن در طول مدت  از ازدواج تا ... داشته باشید. داروهای شیمیایی برای این قسمت جدای از تاثیرات  بی شک فردرا دچار عوارض میکند ولی مکمل های پرقدرت ، ارزشمند و کارا مانند پودرجینسینگ که چندین هزارسال است که توسط اطباء تجویز میشود و آزمایش پس داده هستند بهترین گزینه یش رو است و یا کپسولهای آنتی اینپوتنسی. افراد مبتلا به خود ارضایی و  .... هم برای رهایی از ضعف مفرط ومزمن میتوانند انرژی خود را جایگزین کنند تا هم سلامت جسمی و هم سلامت جنسی خود را تاحدود امکانپذیری بازیابی نمایند.

ویگاریکس بهترین داروی درمان جنسی

کرم لارگو جهت بالابردن اندازه آلت

بهترین راه بزرگ کردن آلت مرد

|+| نوشته شده در  چهارشنبه نهم اردیبهشت ۱۳۸۸ ساعت 20:52  توسط محمود احمدی  | 

زودارضایی یا زود انزالی

بدون شک آنتی اینپوتنسی با کیفیت ترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین محصول برای ایجاد دیر انزالی ورهایی از انزال زودهنگام و یا زود ارضایی استکه در طول سالهای کتماد ی توانسته با تکیه بر عملکرد واقعا اثر بخش خود هویتی بی مثال در دنیا برای خود دست وپا کند .  بهره گيري از ترکیب قوي کاملا گياهي موجب افزايش قابل ملاحظه زمان انزال و نعوظ یا اریکشن (مدت زمان شق شدن آلت ) وافزایش لذت جنسي شده و موجب افزايش رضایت جنسی همسر در شريك جنسي ميشود .شاید شما هم مانند همه پی برده اید که از مقاربت دیگر مانند شالهای اول بلوغ لذت نمی برید . دلیل کاهش میل جنسی و کم شدن لذت جنسی نشانه ای از تخلیه برخی عناصر مهم ولی کم مصرف در متابولیسم جنسی است .آنتی اینپوتنسی بدون تعارف در مدت کمتر از بیست ۲۰ روز این مواد را بطور کامل جایگزین مینماید و غدد ضمیمه جنسی و اعصاب تناسلی را بازآوری و آماده بکار میکند . حاصل این فرآیند بازگردانده شدن نشاط و نیروی جنسی جوانی است .نعوظ کامل وپایدار که در زبان عامیانه به آن راست شدن آلت هم میگویند از مشکلاتی است که بسیار آسان و بی دردسر با مصرف آنتی اینپوتنسی حل و رفع میرسد . افزايش دهنده و بهبود نعوظ آلت . حجيمتر و قطورتر كردن موقتي آلت البته بشر ط استفاده توامان با روغن بیگر که از بهترین بزرگ کننده های طبیعی آلت است براي داشتن رابطه اي شيرينتر و نزديكتر . اگر مایل به دریافت توضیحات بیشتر هستید بر روی ادامه مطلب کلیک کنید .

مرجع کامل علل و درمان مشکلات جنسی

بهترین راه بزرگ کردن آلت مرد

ناتوانی جنسی وضعف جنسی 

طلسمات و مهره مار

|+| نوشته شده در  پنجشنبه بیستم فروردین ۱۳۸۸ ساعت 13:26  توسط محمود احمدی  | 

پیرامون آلت تناسلی و اندازه وطول وقطر
 مردان از کوچکی آلت تناسلی شان در هراس اند حال آنکه طول معمول آلت تناسلی ( آناتومی آلت ) در زمان تحریک کامل بین 11 تا 15 سانتیمتر است و نیز اختلال در نزدیکی زمانی پیش می آید که طول آلت پس از تحریک کامل کمتر از 5 سانتیمتر باشد.طبقه بندی های آلت از لحاظ سایز و اندازه  زمانی که عضلات آلت تناسلی زن بتواند آلت مرد را در بر بگیرد دیگر مشکل طول وجود نخواهد داشت.به یاد داشته باشید که در حالت عادی آلت تناسلی نمی توان طول آن را پس از تحریک پیش بینی کرد چرا که ممکن است آلتی کوتاهتر بیشتر تحریک شود و بسیار بزرگتر شود.
برای  مردان جهان ، آگاهانه یا ناخدآگاه ، آلت یکی مهمترین مسایل است . و از همان ابتدای کشف این عضو سوالی که به ذهنشان خطور می کند اینست که : "آلت من یه کم کوچیک نیست؟" و از آن به بعد در شرایط مختلف این آرزو را می کنند که ای کاش آلت من کمی بزرگتر بود! علی رغم تاکید کتاب های مختلف بر این نکته که اندازه آلت مهم نیست و نیز اینکه زنان به خاطر اندازه آلت جذب مردان نمی شوند ، باز هم این تفکرات ادامه پیدا می کند. 
می بایست مردان درک درستی از اندازه آلت داشته باشند . آلت مردانه در حالت شل اندازه ای بین 5/8 سانتیمتر تا 5/10 سانتی متر دارد. باید در نظر داشت که عواملی مثل سردی هوا و شنا کردن بر اندازه گیری تاثیر می گذارد .
البته تفاوت اندازه در آلت مردان واقعیت دارد ولی این تفاوتها مثل تفاوت در اندازه دست یا پای افراد می باشد و در قدرت باروری فرد تاثیر نخواهد داشت . نکته دیگر اینکه بیشتر افراد فکر می کنند که افراد قد بلند و قوی هیکل آلتهای بزرگتری دارند، ولی این تفکر با توجه به بررسیهای انجام شده غلط است.

اندازه آلت در حالت نعوظ یا نعوز (نعوذ نعوض ) چه قدر باید باشد ؟
کسانی که کوچکترین اندازه ها در حالت عادی را دارند تا 100% در حالت نعوظ افزایش سایز پیدا می کنند و این در حالی است که افراد با آلت بزرگ حداکثر تا 75% افزایش اندازه پیدا می کنند . با این پیش زمینه مقدار متوسط طول آلت نعوظ یافته در جمعیت مردان بین 15 تا 18 سانتیمتر خواهد بود .
نکته مهم دیگر که شاید بیشتر مردان به آن توجه نمی کنند اینست که واژن زنان طوری ساخته شده که خود را با هر اندازه آلت مردانه مطابقت می دهد . طول واژن در زنی که تا به حال بچه دار نشده و از لحاظ جنسی تحریک نشده، 5/7 سانتیمتر است ( این اندازه در زنانی که بچه دار شده اند اندکی متفاوت است ) . این اندازه در حالت اوج تحریک جنسی به 10 سانتیمتر می رسد . پس با توجه به اینکه طول آلت مردان در حالت نعوظ به ندرت کمتر از 10 سانتیمتر می باشد، آلت مرد به طور کامل واژن زن را پر خواهد نمود .

اوج لذت جنسی یا ارگاسم تعریفات واختلالات و درمان

انزال زودرس و زودارزایی

بهترین وکارآمدترین روش بزرگ نمودن آلت

|+| نوشته شده در  چهارشنبه نوزدهم فروردین ۱۳۸۸ ساعت 12:9  توسط محمود احمدی  | 

بزرگ کننده آلت
 درصد مردان خواهان ایجاد افزایش طول وقطر آلت خود هستند افراد میکروپنیس به جهت کوچکی آلت مردانه و نیاز واقعی ومبرم برای کسب حد قابل قبول وافرادی با اندازه طبیعی آلت تناسلی مرد وگاهی بزرگتر از حد نرمال بخاطر علایق درونی ودلایل شخصی مایل به بزرگتر کردن آلت تناسلی خود میباشند .

کوچکی آلت

سایز اندام تناسلی از عوامل موثر در ایجاد وحفظ رضایت جنسی همسر در زندگی زناشوئی  بشمار می آیند . روغن بیگر با ایجاد تاثیرات مداوم در سیستم خونرسانی وتقویت سرخ رگهای موضع موجبات افزایش قابلیت ارتجاعی بافت غضرفی وارتقاء میزان خونپذیری ونگهداری خون در حوضچه های خون را فراهم می آورد . با نگاهی به مکانیسم نعوظ آلت و آناتومی آلت آلت درمی یابیم اصلی ترین عامل تاثیرگذار در اندازه و کیفیت شق شدن موضع به هنگام تحریک و میزان خون نگهداری شده  و حبس شده در حوضچه های خون ادامه  و استمرار مصرف موضعی بیگر در مراحل بعد از تقویت رگها و حوضچه ها بالابردن سایز وگنجایش حوضچه ها تا دوبرابر حد اولیه که به دلیل طبیعی بودن فرآیند این افزایش بدون هیچ ارتباطی به سن مصرف کننده بشکل مادام العمر باقی می ماند وهیچ برگشت اندازه ای مشاهده نشده است . افزایش  یک الی  دو و نیم سانتیمتری در طول آلت تناسلی ونیز متناسب سازی قطر با طول آلت در مقایسه با سایر محصولات مشابه بسیار قابل توجه است . جز افزایش سایز افراد میانسال با مصرف روغن بیگر میتوانند در کمتر از  40 روز بر مشکلات نعوظ فایق آیند . مصرف توام روغن بیگر وکپسولهای معروف آنتی اینپوتنسی به اذعان کمپانی آنتی عملکرد افزایش سایز را در مصرف کنندگان بیگر تا  دو برابر حالت عادی بالا میبرد واین به دلیل تقویت بنیادی کپسولهای آنتی اینپوتنسی بر قوای جنسی مردانه است . با نگاهی آمار اعلامی در خصوص طبقه بندی آلت های مردانه از نظر سایز میتواند مقدار مصرف بصورت دقیق تعیین گردد ضمنا قبل از هرگونه تصمیم مطالعه انواع روش های بزرگ کردن آلت  توصیه میشود .

برای خرید پستی کلیک کنید

ابتدا تحویل بگیرید بعد پرداخت کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر و پاسخگویی به هرگونه سئوال با شماره ۰۹۳۷۲۸۰۹۳۲۲ تماس بگیرید

 

سئوالات متداول:

روغن بیگر ساخت چه کشوری است و چه تاییدیه هایی دارد ؟

  روغن بیگر ساخت کشور کانادا بوده ودارای گواهینامه CE که نشان اختصاری  استاندارد اتحادیه اروپا می باشد .

بهترین محدوده  سنی برای استفاده کدام سنین است و چه محدودیتی از لحاظ سن مصرف کننده  وجود دارد ؟

  بدلیل مکانیسم اختصاصی این محصول که هیچ رابطه ای با فاکتورهای رشد از لحاظ میزان ترشح هورمون و سایر موارد نداد . هر اندامی از بدن در هر سنی که باشد در یک دوره بخصوصی سلول های کهنه را با سلول های جدید جایگزین میکند واین نشان دهنده تداوم تقسیم سلولی  و وجود چرخه تولید سلول های جدید است که روغن بیگر با افزایش مقدار خون رسانی این عمل طبیعی را قوتی چند برابری می بخشد لذا  هیچ محدودیت سنی وجود ندارد ولی به هر صورت بدیهی است که 25 الی 40 سالگی بهترین محدوده مصرف است  .

روغن بیگر برای درمان ورفع انزال زودرس هم مفید است ؟

  خیر انزال زودرس یک اختلال ومشکل کاملا جداگانه است و افزایش سایز یک مقوله متمایز از آن . ادعای تاثیر مستقیم روغن بیگر بر ایجاد تاخیر در انزال مسئله ای بی پایه واساس است ولی تجربیات وگزارشات نشان میدهد به دلیل خاصیت استرس زدایی از موضع تناسلی ونیز تغذیه پر حجم دستگاه تناسلی وغدد ضمیمه در حین مصرف که بازآوری و ریکاوری عمیقی در سیستم مقاربتی ایجاد میشود میتواند بصورت غیر مستقیم در کنترل انزال زودرس یا همان زودارضایی موثر باشد .

آیا مصرف توام روغن بیگر با وسایل مکانیکی افزایش سایز مانند دستگاه مکنده و یا همان وکیوم توصیه میشود  ومیتوان نتیجه بهتری اخذ شود ؟

  شیوه تاثیر وکیوم بر مکش وایجاد خلاء در موضع آلت مردانه استوار است که تجمع و ازدیاد خونرسانی بصورت مقطعی را ایجاد میکند . مصرف توامان  وکیوم با روغن بیگر بی شک میتواند تاثیرات مثبت هردو را تقویت و هم افزا نماید و برای افزایش سایز بسیار مفید باشد خصوصا موقعی که با تقویت کننده های بنیادینی چون پودرجینسینگ ویا کپسول های آنتی اینپوتنسی همراه باشد .

 تفاوت و امتیازات و وجه تمایز و ارجحیت قرص های افزایش سایز آلت  و روغن بیگر چیست وکدامیک بهتر است ؟

بازار داروئی  شاهد بروز و ظهور محصولات بی شماری از این سری بوده است که غالبا بصورت قرص وکپسول بوده اند . بی هیچ نقدی بر این موارد می توان از منظر یک آگاه  یاد آور شد که بی شک مصرف داروها وقرصهای سنگینی مانند آنها اگر که تاثیرات مفیدی بر افزایش سایز داشته باشند  ولی بدون تردید باید منتظر عواقب وعوارض آنها حداقل در دستگاه گوارش مانند ضخم های معده وروده ویا سوء هاضمه ویا ترشی معده وغیره بود . برای دریافت دقیق پاسخ بهترین وکارآمدترین روش بزرگ نمودن آلت نید .

برای ایجاد وحفظ نعوظ روغن بیگر چه تاثیراتی دارد ؟

مشکلات نعوظ و حفظ نعوظ  و موارد مرتبط با آن غالبا در افراد میانسال و آنهاییکه دچار استرس هستند بروز میکند . روغن بیگر با افزایش اندازه وقطر رگ های خونی و نیز افزایش خونپذیری  و نیز استرس زدایی در موضع آلت تاثیر بی مثالی در مرتفع نمودن مشکلات نعوظ دارد با مطالعه مکانیزم نعوظ میتوانید خود به مسئله اشراف پیدا کنید .

روغن بیگر را تا چه میزان میتوان مصرف نمود و برای توالی مصرف چه منعی وجود دارد ؟

بدلیل گیاهی بودن و نداشتن هیچگونه ترکیب هورمونی  مصرف آن هیچگونه عارضه ای ندارد و از ایمن ترین محصولات موجود می باشد . شرکت سازنده برای اطمینان دادن به مصرف کننده در مورد عدم عارضه در بیگر حتی مصرف خوراکی آنرا نیز خالی از ضرر اعلام کرده است . با نگاهی به طبقه بندی آلت مردانه از نظر سایز می توان مقدار مصرف را تعیین نمود . ضمنا در توالی مصرف این محصول هیچ مانعی وجود ندارد و تا حصول سایز دلخواه میتواند مورد مصرف قرار گیرد .

طبقه بندی های آلت از لحاظ سایز و اندازه

اوج لذت جنسی یا ارگاسم تعریفات واختلالات و درمان

انزال زودرس و زودارزایی

بهترین وکارآمدترین روش بزرگ نمودن آلت

|+| نوشته شده در  چهارشنبه نوزدهم فروردین ۱۳۸۸ ساعت 12:8  توسط محمود احمدی  | 

ویگاریکس
 

 ویگارکس محصولی بینظیر ساخت کشور کانادا است که امتیازات فوق العاده ای از باب گیاهی بودن دارا است ومعروف ترین محصول تقویت جنسی شده است .

             بازار دارو تاکنون محصولات مختلفی را بخود دیده است ولی بجرات میتوان گفت ویگارکس بعد از

                     آنتی اینپوتنسی و روغن گیاهی بیگر بهترین داروی تولید شده در جهان

                                                  برای رفع ضعف جنسی است .

دارای مجوز بهداشت جمهوری اسلامی ایران به شماره 21396/5/1/د و شماره ثبت فراورده

IRC: 1228074608  میباشد.

مکمل کاملا گیاهی تقویت قوای جنسی و زناشوئی آقایان است یک بسته آن  شامل 60 کپسول پلمپ شده است وباعث بهبود وضعیت فیزیکی مردانه یعنی افزایش3تا 8 سانتیمتر طول و قطر آلت تناسلی و فیزیو لوژیکی افزایش تمایل جنسی و قوای جنسی و افزایش مدت زمان انزال قوای جنسی آقایان

سریعترین ،آسانترین،بی دردسر ترین،بیدرد ترین،پیشرفته ترین ارزانترین، معتبرترین،بی خطر ترین،

موثرترین،محبوب ترین،فراگیرترین،مطمئن ترین،وبادوام ترین راه افزایش اندازه و طول،قطر،چگالی واسایزکلی آلت تناسلی ، مقابله با انزال زود رس و زود هنگام ، کمبود میل جنسی،سختی نعوظ یا خون پذیری آلت ،بنیه جنسی و کلا هرگونه ناتوانی آمیزشی و ضعف قوای جنسی  در مردان است،مقداردوره مصرف محصول به اندازه طول وقطر دلخواه معمولا از یک تا سه دوره است .

 


برای سفارش محصول به شماره تلفن ۰۹۳۷۲۸۰۹۳۲۲ تماس حاصل کنید و یا به سایت زیر مراجعه کنید

www.niazmiaz.com 

برای خرید پستی کلیک کنید

داروی بزرگ کننده آلت مرد تا 6 سانتیمتر یک مکمل گیاهی ۱۰۰درصد طبیعی است که جهت افزایش خون پذیری کلی آلت تناسلی مردانه در کنار افزایش ضریب سلامتی جنسیی ، قدرت و سختی نعوظ ، افزایش زمان نزدیکی و جلوگیری از انزال زود هنگام و ... مورد استفاده قرار میگیرد. در این مکمل از گیاهان متنوعی از فرهنگ ها و تمدن های شهیر سراسر جهان برای افزودن به حجم بافت های تهییج پذیر ، اسفنجی و خون پذیر آلت تناسلی به نام کورپورا کاورنوسا (Corpora Cavernosa) بهره گرفته شده است.
افزودن به درازا ، ضخامت و سختی آلت تناسلی در حالت نعوظ به صورت دائمی و مادم العمر ، افزودن به حالت شقق پذیری هر چه بیشتر آلت تناسلی در هنگام تحریک جنسیی که از آن به عنوان سختی سخره نام میبرند.
 مکمل جنسیی VigRX دارای مواد غنی شده محرک جنسیی گیاهی (Aphrodiasiac Herbals) میباشد که برگرفته از فرهنگ ها و تمدن های کهن چین ، اروپا و آمریکای جنوبی برای درمان عقیمی ، تحریک فعالیت های جنسیی ، نگهداری حالت نعوظ آلت در هنگام نزدیکی و افزایش تعداد و تولید اسپرم های ترشحی در بیضهه ها بوده که سال های متمادی از آنها بهره گرفته میشده است. این مکمل اتساع عروقی (Vasodilation) نسوج پیرامونی آلت تناسلی را افزایش داده و از این طریق موجب بهبود و درمان مشکلات شریانی نظیر شقق پذیری آلت میگردد. از سوی دیگر بدون آنکه هیچگونه تاثیری در فشار خون سیستماتیک بدن داشته باشد ، شدت جریان خون را در سرخ رگ ها و سیاه رگ های مستقر در آلت تناسلی با تاثیر مستقیم بر سلول های اپیتلیال داخل عروقی (Epithelial Cells) بهبود می بخشد.

 افزایش میزان و شدت جریان خون در مناطق جنسیی و پر خون گردیدن کامل حوضچه های اسفنجی در هنگام نعوظ به علت دارا بودن عوامل متسع کننده عروقی (Vasodilators) که بر روی بافت های پیرامونی آلت تاثیر میگذارند.

جدول زمانی نحوه تغییرات و تاثیرات
VigRx:
جدول زمانی نحوه تاثیر این مکمل بر اندازه کلی و شقق پذیری آلت به شرح زیر است :
هفته چهارم تا سی وشش هفته : مشخص ترین تاثیر این دوره ، افزایش چشم گیر در طول آلت میباشد. حتی زمانیکه شما در حالت نعوظ قرار ندارید ، الت دراز تر و کلفت تر از گذشته به نظر خواهد رسید.
هفته نهم به بعد : اکنون زمانیکه آلت به حالت نعوظ در می آید ، به راحتی میتوانید سخت تر شدن و بلند تر شدن آن را حس کنید. سختی و سفتی آلت در حالت نعوظ ، سایز اضافی آلت ، افزایش قدرت و لذت جنسیی در این برهه به اوج خود میرسد. در اکثر موارد استفاده از این مکمل به صورت هشت هفته ای (مصرف دو ماه) نتایج مطلوب را ایجاد خواهد نمود. با این وجود ، ادامه استفاده از مکمل بستگی به سلیقه مصرف کننده و نظر شخصی وی و یا نظر تخصصی پزشک معالج دارد. بدیهی است ، افرادی که تمایل بیشتری به تحکیم و تشدید اثرات ایجاد گردیده و دستیابی به وضعیت ایده آل خود دارند ، میتوانند همچنان به استفاده از این مکمل ادامه دهند. لازم به ذکر است ، ادامه استفاده از این مکمل به هیچ عنوان مشکلی برای بدن ایجاد نخواهد نمود.

این مکمل کاملاً فاقد هرگونه اثرات جانبی میباشد :

گروه پژوهشی تخصصی کمپانی BioPack Limited با نام Albion Medical بیش از 10 سال است که در مورد راهکار های مختلف حل مشکلات و مسائل جنسیی ، سرگرم تحقیق و پژوهش میباشد. تمرکر اصلی این تحقیقات در مورد آقایان ، بیشتر در ارتباط با افزودن اندازه آلت تناسلی ، زمان نزدیکی ، تقویت قوای جنسیی و در کل بهداشت و ارتقاء سلامت جنسیی بوده است. در این رابطه ، این تیم پژوهشی تمامی ترکیبات طبیعی و موثر که برای هزاران سال در فرهنگ ها و تمدن های مختلف سراسر دنیا جهت غلبه بر مشکلات جنسیی مورد استفاده بوده را به کار گرفته است. از سوئی دیگر ، مکمل VigRX دارای گواهینامه ها و تاییدیه های متعددی در سطوح کشوری و بین المللی میباشد که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد.

این مکمل از ترکیبات صد درصد گیاهی تشکیل شده و عاری از هرگونه مواد مصنوعی و شیمیایی میباشد که این موضوع احتمال بروز هرگونه عارضه جانبی در اثر استفاده از این دارو را ازمیان میبرد. به علاوه تجربه بیش از 6 سال مصرف نتیجه بخش و بدون آثار سوء در کلیه کشور های آمریکای شمالی ، اروپا و آسیا به انضمام فراگیری و رشد سریع آن در میان تمامی فرهنگ ها ، ملل و اقشار مختلف جوامع گوناگون در کنار تاییدیه های مراجع قانونی و بین المللی ، بروز هرگونه عارضه جانبی بروز هرگونه عارضه جانبی را غیر ممکن میسازد .

 

برای سفارش محصول به شماره تلفن ۰۹۳۷۲۸۰۹۳۲۲ تماس حاصل کنید و یا به سایت زیر مراجعه کنید

www.niazmiaz.com 

برای خرید پستی کلیک کنید

مزایای قرص ویگرکس (ویگاریکس)  به شرح زیر است :

1. تنظیم و ارتقاء عملکرد غدد جنسی و بیضهه ها.
2. بهبود وضعیت جنسیی مردان
3. جلوگیری از انزال زود هنگام  وانزال زودرسو افزایش مدت زمان جماع.
4. افزایش سایز آلت تناسلی به شکل دائمی ، بی خطر ، بدون درد سر ، زحمت و هرگونه مشکل و درد.
5. افزایش میزان و شدت جریان خون در مناطق جنسی و پر خون گردیدن کامل حوضچه های اسفنجی در هنگام نعوظ به علت دارا بودن عوامل متسع کننده عروقی (Vasodilators) که بر روی بافت های پیرامونی آلت تاثیر میگذارند.
6.  تسلط بر زمان مقاربت ، قدرت و کیفیت نزدیکی

7. افزودن به درازا ، ضخامت و سختی آلت تناسلی در حالت نعوظ به صورت دائمی و مادم العمر.
8. افزودن به حالت شقق پذیری هر چه بیشتر آلت تناسلی در هنگام تحریک جنسی که از آن به عنوان سختی سخره یاد میشود.

 
 
و از همه مهمتر وزارت بهداشت ایران بدون عوارض بودن این دارو را 100 % تضمین کرده است

 

همچنین تعداد بیش از یک میلیون و یکصد و بیست هزار سایت اینترنتی به طور مستقیم و غیر مستقیم در جهت اطلاع رسانی و فروش این مکمل در سراسر جهان فعالیت میکنند و تقریباً در تمام کشور های پیشرفته و یا در حال توسعه دنیا سایت های اینترنتی با پسوند اختصاصی آن کشور ها نظیر VigRX.co.uk ، VigRX.us و ... در حال اطلاع رسانی ملی در جهت آشنایی مردم با این محصول بی نظیر هستند که خود نشانگر محبوبیت جهانی این مکمل میباشد.

روش مصرف VigRX :
روش مصرف نسبت به فیزیولوژی بدن فرد ، انتظارات او از خودش و تمایلات شخصی وی تغییر می یابد. در حالت کلی مصرف دو عدد کپسول در روز ترجبحاً همراه با غذا (یک یا دو کپسول هنگام نهار و یک یا دو عدد دیگر هنگام شام)

این محصول توسط شرکت دارویی BioPack Limited کانادا که دارای پروانه تاسیس در زمینه تولیدات داویی صادر شده از طرف بخش بررسی سلامت محصولات بهداشتی و غذایی وزارت بهداشت کانادا تحت شرایط کنترل کیفیت تولید (GMP) ساخته میگردد و در زمره محصولاتی قرار میگیرد که به شکل کمکی و مکمل دارای اثرات اضافی ذیل می باشد .


مورد تائید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و کاملا مجاز با گواهی حلال بودن محصول.


برای سفارش محصول به شماره تلفن ۰۹۳۷۲۸۰۹۳۲۲ تماس حاصل کنید و یا به سایت زیر مراجعه کنید

www.niazmiaz.com 

  باکمترین قیمت ممکن در بازار ۷۵ هزارتومان

برای خرید پستی کلیک کنید

 


 

|+| نوشته شده در  جمعه بیست و سوم اسفند ۱۳۸۷ ساعت 17:59  توسط محمود احمدی  | 

انگشتر شرف شمس شرافت بالایی را دارا است واین بواسطه فقط نقش شریف آن  که منصوب به اسم اعظم الهی است. که بر سطح زردرنگ نقش میگردد و از عقیق زرد اصل استفاده میشود البته میتوان آن را روی کاغذ زرد یا پارچه زرد هم نقش کرد ولی نمی تواند ماندگاری مادام العمر داشته باشد.
فلسفه آن جای بحث بسیار دارد مسئله چنین است که چون در سال فقط یکبار شرایط مهیا میشود تا موکلین خورشید به زمین بیایند لذا امکان انجام این عمل در سال فقط یکبار حاصل میشود است واین ساعات وروز با محاسبات بسیار دقیق نجومی که در قدیم به آن طالع میگفتند انجام میگیرد. آنهم فقط در شرف خورشید که خورشید در آن زمان نسبت به سایر کواکب روی زمین قدرت و تسلط مفناطیسی بیشتری دارد. برخی هم معتقند ودلایل بیشماری مانند نوشته های شیخ بهایی وسایر عالمان بنام تشیع واهل ذکر ومعنی دارند که این نقوش شریف را نقش وشکل
اسم اعظم خداوند متعال میدانند وبرخی دیگر معتقدند که نگین ونقش نگین انگشتر حضرت سلیمان همان شرف الشمس است الله اعلم . شرف الشمس یک فضیلت مضاعف دارد وآن دارا بودن خاصیت بسیار شگرف وغیر قابل چشم پوشی سنگ عقیق اصل است که مباحث سنگ درمانی جدید واحادیث معتبر ائمه معصومین ع موید وتوصیه کننده آن است :

بشیر دهان می گوید:
به امام باقر علیه السلام گفتم:« چه نگینی برای انگشترم انتخاب کنم؟»
فرمود:« چرا عقیق سرخ وعقیق زرد و سفید را انتخاب نمی کنی؟ اینها در بهشت، سه کوه‌اند. معدن عقیق سرخ در بهشت در کنار خانه رسول خدا است، معدن عقیق زرد در کنار خانه فاطمه علیهاسلام و معدن عقیق سفید در کنار خانه امیرالمؤمنین علی علیه السلام.
پای هر کوهی رودی روان است از برف سردتر، از عسل شیرین تر و از شیر سفیدتر، که جز محمّد و آل محمّد و شیعیانشان از آن نمی نوشند.
هر سه رود از حوض کوثر سرچشمه می گیرند و به یک جا می ریزند. این کوه های سه‌گانه خداوند را تسبیح و برای دوستان آل محمد استغفار می کنند. شیعیان آل محمّد هر یک از این سه عقیق (سرخ، عقیق زرد  و سفید) را به انگشت خود کنند، جز خوبی و نیکویی و فراوانی ِ روزی و امنیت از بلاها و شر پادشاه ستمگر و انچه که مایه ترس آدمی است نخواهند دید.»

و امتیاز دیگر آن بهره مندی از خواص بی بدیل شرف الشمس واسم اعظم الهی است که هرفرد آگاهی را متقائد کیکند بی همراهی او روزی را سر نکند . شرف الشمس برای موارد ذیل مجرب وآزموده است . رزق وروزی ، عزت وبزرگی یافتن ، قرین صلاح شدن امورات کلی ، حفاظت از شر جن و انس وسلطان وحاکم وحیوانات درنده .برای اخذ توضیحات بیشتر در مورد شرف الشمس کلیک کنید .

|+| نوشته شده در  جمعه بیست و سوم اسفند ۱۳۸۷ ساعت 17:32  توسط محمود احمدی  | 

اختلالات و داروهاي جنسي

اختلالات جنسي

 

        بر طبق آمار در آمريكا از هر ده نفر مرد سه نفر و از هر ده نفر زن چهار نفر داراي مشكلات جنسي هستند   

مشكلات مردان شامل   انزال زودرس  اختلال در نعوظ   فقدان و يا كاهش ميل جنسي   انزال ديررس

مشكلات زنان شامل   فقدان و يا كاهش ميل جنسي   مقاربت دردناك   اسپاسم عضلات صاف دهانه واژن   سابقه سواستفاده جنسي   فقدان ارگاسم

Erectile dysfunction    اختلالات  نعوظ

در امريكا بيست ميليون نفر مشكلات نعوظ را تجربه كرده اند

بازگشت به صفحه اول

 


ادامه مطلب
|+| نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم خرداد ۱۳۸۷ ساعت 21:10  توسط محمود احمدی  |